Dries Mertens podjął ostateczną decyzję. Belg odrzucił atrakcyjną ofertę!

W ostatnich tygodniach ważyły się losy Driesa Mertensa w Napoli. Belg przez dłuższy czas nie mógł dojść do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. Według najnowszych doniesień mediów, przyszłość 33-latka jest przesądzona. Mertens zostaje w Napoli.

Zarząd drużyny z Neapolu dokładał wszelkich starań, by przedłużyć kontrakt ze swoim ofensywnym zawodnikiem. Dries Mertens to obecnie najlepszy strzelec w historii klubu. 33-latek ma jednak taki sam wynik, jak Marek Hamsik. W związku z tym, Dries z pewnością chciałby zostać wkrótce samodzielnym liderem prestiżowego zestawienia.

Dries Mertens zostaje w Napoli

Belg powinien mieć sporo okazji, by zdobyć chociażby jednego gola. Jak poinformował bowiem Fabrizio Romano, 33-latek wkrótce podpisze nowy kontrakt, który będzie obowiązywać do czerwca 2022 roku.

Co ciekawe, kilka tygodni temu Mertens otrzymał atrakcyjną ofertę z Chelsea. Ofensywny gracz Napoli odrzucił jednak propozycję, podejmując decyzję w sprawie kontynuowania swojej przygody we włoskiej ekipie.

Jasny sygnał dla Milika?

Rozwiązanie kwestii kontraktu Mertensa powoduje, iż Arkadiusz Milik jest coraz bliższy opuszczenia Napoli. Nadal media nie informują o jakichkolwiek rozmowach Polaka w sprawie nowej umowy.

Komentarze

komentarzy