Dublet Messiego w drugim meczu dla Interu Miami [Wideo]

Leo Messi

Moda na Leo Messiego w Stanach Zjednoczonych trwa i nabiera rozpędu. Argentyńczyk w drugim spotkaniu dla Interu Miami strzelił dwa gole i dorzucił asystę. Inter Miami wygrał z Atlantą United 4:0.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Drugi mecz i dublet Messiego

Leo Messi w swoim drugim meczu w Interze Miami wyszedł w pierwszej jedenastce. Argentyńczyk otworzył wynik spotkana już kilka chwil po jego rozpoczęciu. Otrzymał prostopadłe podanie od Busquetsa i przy pierwszym strzale piłka odbiła się od słupka, ale drugie uderzenie było już celne.

Na podwyższenie prowadzenia nie trzeba było długo czekać. Leo Messi w 22. minucie otrzymał podanie zwrotne od Taylora i umieścił piłkę w bramce po uderzeniu prawą nogą.

Do przerwy Inter Miami prowadził już 3:0 w starciu z Atlantą United. Wynik na 4:0 ustalił Taylor. Fin wykorzystał podanie Messiego i zamienił kontratak na bramkę. Był to także dobry występ 28-latka, który podobni jak Leo strzelił dwa gole i zanotował asystę.

Leo Messi się rozkręca

W drugim meczu dla Interu Miami Leo Messi strzelił hat tricka. Argentyńczyk w najlepszy możliwy sposób rozpoczyna przygodę w nowym zespole. W swoim debiucie strzelił bramkę w ostatnich minutach rywalizacji na wagę zwycięstwa. Natomiast w drugim meczu Leo praktycznie w pojedynkę zadecydował o losach rywalizacji.