Leo Messi z wymarzonym debiutem w Interze Miami [Wideo]

Leo Messi

Leo Messi w sobotnią noc doczekał się debiutu w barwach Interu Miami. Argentyńczyk zameldował się na boisku w 54. minucie. O takim debiucie z pewnością marzy wielu piłkarzy.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Debiut Messiego w Interze Miami

Leo Messi zgodnie z zapowiedziami miał zadebiutować w meczu Inter Miami – Cruz Azul. Spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych. W pierwszej połowie gospodarze mieli przewagę, ale przez długi czas nie potrafili jej wykorzystać. Dopiero w 44. minucie do siatki trafił Robert Taylor, który popisał się solową akcją.

W drugiej połowie gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W międzyczasie na boisku pojawili się między innymi Leo Messi i Sergio Busquets.

Wymarzony sposób na przywitanie się z kibicami

Zostali jednak postawieni w trudnej sytuacji, ponieważ niedawno po ich pojawieniu się na placu gry, Cruz Azul dopięło swego. W 65. minucie bramkę wyrównującą strzelił Antuna. Wydawało się, że mecz zakończyło się remisem i serią rzutów karnych. W doliczonym czasie gry arbiter przyznał jednak rzut wolny Interowi Miami. Do futbolówki podszedł Leo Messi, który uderzył piłkę nad murem i strzelił bramkę w ostatnich sekundach rywalizacji.

Fot. intermiamicf.com

Komentarze

komentarzy