Dublet Roberta Lewandowskiego w Der Klassiker! [WIDEO]

Der Klassiker ponownie dla Bayernu Monachium. Mistrz Niemiec wygrał na Signal Iduna Park z Borussią Dortmund 3:2. Bohaterem „Bawarczyków” został nie kto inny, a Robert Lewandowski, który strzelił dwa gole.

Dość niespodziewanie to ekipa BVB jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Do siatki w 5. minucie trafił Brandt. Na odpowiedź Bayernu nie musieliśmy długo czekać. Chwilę później stan rywalizacji wyrównał Robert Lewandowski.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy bramkę zdobył Coman. Bayern prowadził 2:1.

Robert Lewandowski strzela decydującego gola

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy z trafienia cieszył się Haaland. Ostatni głos w tym starciu należał do „Bawarczyków”. Rzut karny wykorzystał Robert Lewandowski, który ustalił wynik rywalizacji.