Dublet Roberta Lewandowskiego w pierwszej połowie Der Klassiker! [WIDEO]

W najciekawszym meczu 24. kolejki Bundesligi, Bayern Monachium rywalizuje na własnym obiekcie z Borussią Dortmund. Der Klassiker świetnie zaczął się dla gości, którzy w 9. minucie prowadzili już 2:0. Ekipa „Bawarczyków” zdołała przed przerwą dorównać. Dwa gole strzelił niezawodny Robert Lewandowski.

Biorąc pod uwagę nieobecność Jadona Sancho, Bayern Monachium był wyraźnym faworytem tego starcia. Ku zaskoczeniu wielu, Borussia Dortmund świetnie zaczęła ten mecz, strzelając dwa gole już do 9. minuty. Dwukrotnie do siatki trafił genialny Erling Haaland.

Gol Roberta Lewandowskiego

Bayern rzucił się do odrabiania strat. W 27. minucie spotkania swojego gola w tym meczu strzelił Robert Lewandowski, który wykorzystał świetne podanie Sane.

Tuż przed przerwą, Bayern otrzymał rzut karny, a jedenastkę wykorzystał kapitan reprezentacji Polski.