Dublet Roberta Lewandowskiego w starciu z Wolfsburgiem! [WIDEO]

Robert Lewandowski ma bardzo dobre wspomnienia ze spotkań z Wolfsburigem. Przed środową rywalizacją, Polak miał na swoim koncie 22. bramki strzelone tej ekipie. W meczu 12. kolejki Bundesligi, napastnik Bayernu poprawił wynik, dorzucając dwa trafienia. Gole reprezentanta Polski zadecydowały o zwycięstwie „Bawarczyków”.

Dość niespodziewanie na prowadzenie już w 5. minucie meczu wyszli piłkarze Wolfsburga. Podopieczni Hansiego Flicka od razu wzięli się do odrabiania strat, jednakże ekipie z Monachium brakowało kropki nad i. Stan meczu wyrównał ostatecznie Robert Lewandowski, który trafił do siatki w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Dublet Lewandowskiego

Polak wykorzystał celne dośrodkowanie Comana i zanotował 14. trafienie w tym sezonie Bundesligi.

Najlepszy strzelec Bayernu zakończył spotkanie z dubletem. W 50. minucie spotkania Robert Lewandowski wyprowadził „Bawarczyków” na prowadzenie, nie pozostawiając szans bramkarzowi rywali.

Ostatecznie Bayern wygrał starcie 2:1. Nadal pierwsze miejsce w tabeli zajmuje Bayer, który wygrał w śrdoę 4:0 z FC Koeln.