Dwa kluby z Manchesteru powalczą o obrońcę z Serie A

Manchester United oraz Manchester City już niebawem stoczą zażartą bitwę o jednego z najlepszych defensorów Serie A. Oba zespoły są w stanie za niego zaoferować 45 milionów funtów. Czy to wystarczy, aby transfer Nikoli Milenkovicia doszedł do skutku?

Problemy w defensywie „Czerwonych Diabłów” zmuszają wręcz władze klubu do wzmocnień w tej strefie boiska. Serb jest od wielu miesięcy obserwowany przez United, jednak mogą oni na swojej drodze spotkać poważnego rywala zza miedzy. Kto zatem ostatecznie wyjdzie zwycięsko z tej batalii?

Milenković trafił do Fiorentiny w 2017 roku z Partizana Belgrad za zaledwie 5 milionów funtów. Dziś jego wartość jest dziesięciokrotnie większa, a 21-latek zyskał miano jednego z najbardziej obiecujących defensorów świata. W rozgłosie pomógł mu także zeszłoroczny mundial. Pomimo fatalnych wyników w Rosji serbskiej reprezentacji, stoper Fiorentiny nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia.

Podczas zeszłego letniego okienka transferowego zawodnikiem mocno zainteresowane było Atletico, ale ich oferta w wysokości 35 milionów funtów została odrzucona. Teraz ta kwota ma być większa, choć, jeśli już, do transferu dojdzie dopiero latem. Fiorentina bowiem niechętnie patrzy na sprzedaż swojego kluczowego piłkarza w czasie trwania sezonu.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

Komentarze

komentarzy