Dziecinne zachowanie piłkarzy Milanu. Po wymianie koszulek, zaczęli paradować ze zdobytym „trofeum”!

Niezależnie od wyniku i sytuacji, profesjonalni piłkarze powinni zachowywać klasę w każdym momencie. Niestety, dość dziecinnym zachowaniem wykazali się zawodnicy Milanu. Podopieczni Gattuso wygrali ważny mecz z Lazio. Po zakończonym widowisku, obie ekipy zaczęły dziękować sobie za rywalizację, wymieniając się m.in. koszulkami. W tym momencie, Tiemoue Bakayoko i Franck Kessie wpadli na nieprofesjonalny pomysł. 

O ile kwestia mistrzostwa w Serie A jest już praktycznie sprawą zamkniętą, to walka o czołową czwórkę zapowiada się niezwykle emocjonująco. W grze o Ligę Mistrzów wlicza się Milan oraz Lazio. W związku z tym, pojedynek tych drużyn gwarantował niesamowite emocje. Tuż przed meczem, atmosferę rywalizacji postanowił podgrzać Francesco Acerbi. Włoski obrońca przyznał w wywiadzie, że jego drużyna jest silniejsza i zamierza wybrać się na San Siro po zwycięstwo. Tiemoue Bakayoko skomentował wypowiedź piłkarza krótko – Do zobaczenia w sobotę.

Po bardzo wyrównanym spotkaniu, z trzech punktów mogli cieszyć się gospodarze. Decydującą bramkę z rzutu karnego strzelił Franck Kessie. Jak to mają w zwyczaju zawodnicy, kiedy arbiter zakończył starcie, niektórzy gracze wymienili się koszulkami. Na taki ruch zdecydował się także Acerbi. Jak się okazało, Bakayoko wraz z Kessim mieli konkretny cel w pozyskaniu  t-shirta Włocha. Wspomniana dwójka podniosła koszulkę Acerbiego przed kibicami i świętowała „zdobycie łupu”.

Postawę zawodników skomentował już sam Acerbi – Bardzo mi przykro, gdyż zdecydowałem się wymienić koszulkami, by położyć kres tej sprawie. Takie zachowanie nie ma nic wspólnego ze sportem. Jest oznaką słabości.

Tiemoue Bakayoko zdał sobie sprawę, że jego zachowanie całkowicie odbiegało od „normalności”, dlatego piłkarz Chelsea przeprosił za swoją postawę – To miał być zabawny gest, którym nie chciałem nikogo lekceważyć. Jeśli poczułeś się urażony, to bardzo przepraszam. 

Czasem można odnieść wrażenie, że niektórzy piłkarze zachowują się jak nastolatkowie.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

 

Komentarze

komentarzy