Dziennikarz TVN24 podekscytowany transferem Podolskiego: Może Górnik wygra Ligę Mistrzów? [WIDEO]

Przeprowadzka Lukasa Podolskiego do Górnika Zabrze z pewnością jest jednym z większych wydarzeń w polskiej ekstraklasie na przestrzeni ostatniej dekady. Niektórzy chyba jednak nie zdają sobie sprawy z upływającego czasu, który dotknął także samego piłkarza. Jeden z dziennikarzy TVN24 zaczął bowiem spekulować, iż dzięki pozyskaniu Lukasa Podolskiego, Górnik Zabrze być może wygra Ligę Mistrzów.

Lukas Podolski w końcu spełnił obietnicę. 36-latek trafił do Zabrza i będzie reprezentować Górnik w najbliższym sezonie. W kontekście marketingowym czy medialnym, jest to z pewnością ogromne wydarzenie. W aspekcie sportowym, trudno na ten moment powiedzieć, czy Lukas Podolski będzie deklasował poziomem resztę zawodników PKO BP Ekstraklasy. Takich wątpliwości najprawdopodobniej nie ma dziennikarz TVN24.

Górnik wygra Ligę Mistrzów?

Podczas jednego z programów, gdy był omawiany przyjazd Lukasa Podolskiego do Polski, jeden z dziennikarzy TVN24 zaczął spekulować, jaki wpływ może mieć Podolski na wyniki Górnika.

Trudno nie odnieść wrażenia, iż dziennikarza tej stacji nieco poniosło. Stwierdził on bowiem, że dzięki przeprowadzce Podolskiego do Górnika, były reprezentant Niemiec na tyle podniesie poziom sportowy zespołu, iż klub z Zabrza być może trafi do Ligi Mistrzów i wygra ten turniej.