Eden Hazard grałby w Bayernie Monachium? Wszystko mógł popsuć… jego brat, Thorgan

Eden Hazard
Eden Hazard

Latem kończącego się właśnie roku, Eden Hazard spełnił swoje marzenie i po miesiącach, a nawet latach przepychanek na linii Real Madryt – Chelsea, ostatecznie może zakładać trykot meczowy „Królewskich”. Belg, który na absolutny top wspiął się w Premier League jako gracz londyńskiej Chelsea, mógł jednak obrać zupełnie inny kierunek.

Tak przynajmniej twierdzi Robert Green, który w sezonie 2018/2019 był rezerwowym bramkarzem „The Blues”. 39-latek, który najbardziej jest kojarzony przede wszystkim z występami w barwach Norwich City i West Hamu, zdradził dość ciekawą rzecz, dotyczącą właśnie potencjalnych wyborów byłej gwiazdy Chelsea.

– Bayern chciał Hazarda, jednak Eden odrzucił tą opcję. Powiedział: „Nie pójdę do Niemiec, bo mój brat tam gra i wiele rzeczy by się dla niego zmieniło”. Eden chciał przez to powiedzieć, że jego brat jest tam obecnie znany jako Thorgan Hazard, a nie jedynie „brat Edena Hazarda” – zdradził były bramkarz, który kilka miesięcy temu zakończył karierę.

Czy to oznacza, że gdyby nie Thorgan, który świetnie radził sobie w Borussi Moenchengladbach, a obecnie „rozkręca się” w Dortmundzie, Eden spoglądałby przychylniej na ewentualny transfer do Niemiec? Kto wie, być może właśnie tak zakończyła by się saga związana z jego odejściem z Chelsea w poszukiwaniu nowych wyzwań…

Komentarze

komentarzy