Efektowny gol Roberta Lewandowskiego w starciu z Borussią Moenchengladbach! [WIDEO]

W pierwszym meczu otwierającym rundę wiosenną Bundesligi, Bayern Monachium rywalizował na własnym obiekcie z Borussią Moenchengladbach. Dość niespodziewanie „Bawarczycy” przegrali ten pojedynek 1:2. Jedynego gola dla gospodarzy strzelił Robert Lewandowski, który popisał się efektownym uderzeniem.

Bayern podchodził do tego spotkania z ogromnymi problemami kadrowymi. W wyjściowej jedenastce znaleźli się jednak tacy gracze jak Lewandowski, Gnabry, Mueller czy Kimmich. Z kolei Borussia Moenchengladbach zakończyła ubiegły rok w fatalnym stylu, przegrywając m.in. z Freiburgiem aż 0:6.

Gol Lewandowskiego w starciu z Borussią Moenchengladbach!

„Bawarczycy” w 18. minucie  wyszli na prowadzenie za sprawą efektownego gola Lewandowskiego.

Goście zdołali odpowiedzieć dwukrotnie jeszcze przed przerwą. Najpierw stan meczu wyrównał Neuhaus, a następnie swojej drużynie prowadzenie dał Lainer. W drugiej połowie nie zobaczyliśmy więcej bramek.