Eibar – Valladolid. Typy, kursy (13.02.2021)

Patrząc na wszystkie mecze tej kolejki, ten zapowiada się prawdopodobnie jako jeden z najnudniejszych. Niewiele przemawia tutaj za widowiskiem. Stawką jednak, jak wszędzie, trzy punkty, które z pocałowaniem ręki weźmie Eibar i ich rywal – Real Valladolid. Kto wygra?

Eibar – Valladolid zapowiedź (sobota, 18:30)

Eibar to zdecydowanie najgorszy zespół w lidze, jeśli chodzi o mecze domowe. W tym sezonie udało im się pokonać jedynie Granadę na Estadio Ipurua. Poza tym trudno mówić, by sprzyjał im własny stadion oraz specyficznie położone boisko. W ostatnich tygodniach ekipa Jose Luisa Mendilibara jest kompletnie bez formy. Poza remisem z Celtą trudno znaleźć pozytywy w ich występach od ponad miesiąca. W międzyczasie zdążyli się skompromitować w Pucharze Króla z trzecioligowcem, przegrywając 1:3.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Real Valladolid wcale nie jest w lepszej dyspozycji. Podobnie jak ich najbliższy rywal, również tylko raz wygrali w lidze po nowym roku. Również to było w pierwszej kolejce, a od tamtej pory na plus mogą sobie jedynie zapisać remisy z Elche i Levante. Ostatnio jednak ponieśli dwie ważne porażki. Dali się ograć ostatniej Huesce i Alaves, którym jednocześnie pozwolili na opuszczenie strefy spadkowej, do której sami… wpadli.

Eibar – Valladolid kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Eibar wygra, kurs: 2,05
  • Valladolid wygra, kurs: 4,01
  • Remis, kurs: 3,30

Eibar – Valladolid typy

To nie powinno być porywające spotkanie, ale kurs na dwa gole w meczu jest fajny do jakiegoś większego kuponu. Jeśli szukacie wyższych kursów, śmiało można pójść w gości. Warto zaryzykować, choć tutaj ubezpieczamy się na wypadek remisu.

Eibar – Valladolid | Typ: Powyżej 1,5 bramki @ 1,43 Totolotek

Eibar – Valladolid | Typ: Valladolid(remis=zwrot) @ 2,74 Totolotek