Ekstraklasa i Canal+ łączą siły. Darmowe mecze dla wybranych kibiców

PKO Ekstraklasa
PKO Ekstraklasa

Brak możliwości wejścia na stadion kibiców sprawia, że sympatycy polskich drużyn mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za swoje karnety i inne bilety. Kluby postanowiły jednak dołączyć do projektu przygotowanego przez ekstraklasę i Canal+, który pozwoli wynagrodzić swoich sympatyków. Na czym konkretnie polega zatem akcja „Ty wspierasz, My dziękujemy”?

Ekstraklasa i Canal+ ze wspólnym projektem

Ekstraklasa wraz z partnerem telewizyjnym, czyli Canal+, przygotowała pewne rozwiązanie w związku z obecną sytuacją. W akcję zaangażowało się także łącznie 14 klubów na pierwszym poziomie rozgrywkowym. Dzięki niej zespoły mogą udostępniać swoim kibicom dostęp do meczów do zakończenia sezonu 2019/2020.

Póki co nie znamy żadnych szczegółów, ale wielce prawdopodobne, że posiadacze karnetów na cały sezon otrzymają bezpłatny dostęp do nowej platformy streamingowej Canal+, która kilka dni temu rozpoczęła swój żywot.

Wszystkie informacje mają być publikowane przez konkretne kluby na mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, itd.) lub na oficjalnych stronach. Póki co nie wiemy, które dwie ekipy nie włączyły się w tę akcję.

Nowa platforma

Wracając do Canal+, z pewnością przyniesie to tej platformie spory rozgłos na początek. Do tej pory usługi stacji były dostępne jedynie za pomocą dekodera. Wraz z rozwojem bibliotek VOD, sytuacja na rynku uległa zmianie, a popularność serwisu Netflix to dobitnie pokazuje.

Powrót ekstraklasy jest zaplanowany już na 29 maja. Przewidywany koniec rozgrywek został ustalony z kolei na 19 lipca.

Komentarze

komentarzy