Eleven planuje nowość dla fanów Bundesligi

bundesliga

Brak kibiców na stadionach sprawia, że wielu fanów futbolu narzeka na otoczkę meczów. Głównym argumentem jest brak kibiców, co przekłada się na „grobową ciszę” w czasie spotkania. Między innymi z tego powodu telewizje szukają pewnych rozwiązań, które mają pomoc sympatykom Bundesligi. Mowa tutaj między innymi o Eleven.

Nowość od Eleven

Stacja zapowiedziała, że dziś wprowadzi pewną nowość do swojej usługi. Podczas meczu Bayernu z Eintrachtem widz otrzyma do wyboru dwa warianty spotkań. Jak to ma konkretnie wyglądać?

Na kanale Eleven Sports 1 spotkanie będzie transmitowane z oryginalnym dźwiękiem wraz z tradycyjnym komentarzem. Z kolei na kanale Eleven Sports 2 kibice usłyszą dodatkowo dźwięk imitujący atmosferę pełnych trybun.

Sztuczne podbijanie atmosfery?

Dla jednych to sztuczne podbijanie atmosfery, dla innych pewne nowe zjawisko. Na pewno jest to pewien eksperyment, który na dłuższą metę może się sprawdzić. Pamiętajmy, że najprawdopodobniej spotkania bez kibiców nie czekają nas tylko w tym, ale także zapewne w następnym sezonie. Z tego powodu telewizje planują wprowadzenie pewnych pomysłów, które mogą uatrakcyjnić swój produkt.

Mecz Bayernu z Eintrachtem już o 18:30.

Komentarze

komentarzy