Elseid Hysaj mógł trafić do Chelsea. Londyński klub oferował ogromne pieniądze!

W 2018 roku stery szkoleniowca Chelsea objął Maurizio Sarri. Włoski trener trafił do Londynu z Neapolu. W związku z trzyletnią pracą w Napoli, 61-latek chciał sprowadzić na Stamford Bridge kilku graczy ekipy z Serie A. W tym gronie był Elseid Hysaj. Jak ujawnił agent defensora, Chelsea chciała zapłacić wtedy ogromne pieniądze. 

Priorytetem szkoleniowca był Jorginho. Przedstawicielom „The Blues” udało się uzgodnić transfer pomocnika w momencie negocjowania rozwiązania kontraktu Sarriego. Razem ze szkoleniowcem, włoski pomocnik trafił do Chelsea. Jak się okazuje, londyński klub mocno zabiegał także o Elseida Hysaja.

Napoli odrzuciło ogromną ofertę

W rozmowie z Radio Kiss Kiss, Mario Giuffredi – przedstawiciel prawego defensora ujawnił, że Napoli odrzuciło atrakcyjną ofertę za Hysaja – Mam bardzo dobre relacje z Aurelio De Laurentiisem. Nigdy nie było żadnych problemów. W przeszłości klub otrzymał bardzo atrakcyjną ofertę od Chelsea. Londyński zespół zaoferował 50 milionów euro, jednakże Napoli odrzuciło propozycję.

Obecnie, Elseid Hysaj pod wodzą Gennaro Gattuso jest dość ważnym zawodnikiem zespołu. 26-latek podczas trwającego sezonu wystąpił w 5 ligowych meczach, zaliczając asystę w straciu z Genoą.

 

Komentarze

komentarzy