Eric Maxim Choupo-Moting podpisze kontrakt z Bayernem?!

Gdy Eric Maxim Choupo-Moting podpisywał kontrakt z PSG, wielu sympatyków futbolu nie mogło uwierzyć w traki obrót spraw. Wygląda na to, że 31-latek ponownie zostanie bohaterem zaskakującego ruchu. Według ostatnich doniesień mediów, Choupo-Moting prowadzi zaawansowane rozmowy z Bayernem!

Po dwóch latach spędzonych w PSG, Eric Maxim Choupo-Moting pożegnał się z paryską ekipą. Gol strzelony w trakcie potyczki z Atalantą w Lidze Mistrzów sprawił, iż pojawiły się spekulacje o nowej umowie napastnika z mistrzem Ligue 1. Do tego jednak nie doszło, dlatego od ponad miesiąca Kameruńczyk jest wolnym zawodnikiem.

Choupo-Moting w Bayernie?

Dość zaskakujące informacje pojawiły się w sprawie 31-letniego snajpera. Jak poinformował bowiem Saber Desfarges z Telefoot, Eric Maxim Choupo-Moting prowadzi zaawansowane rozmowy z Bayernem Monachium. Były gracz PSG miałby podpisać z triumfatorem Ligi Mistrzów dwuletni kontrakt.

Od pewnego czasu Bayern poszukuje wzmocnienia na pozycję napastnika. Jedną z opcji był dla „Bawarczyków” Andrej Kramarić. Transfer 29-latka byłby jednak zbyt kosztowny, dlatego zespół z Monachium porzucił ten pomysł.