Espanyol – Atletico 🇪🇸 Typy, kursy (12.09.2021)

W meczu Espanyol Barcelona – Atletico Madryt faworytem są oczywiście gracze Diego Simeone. Jednak nie tak oczywistym jak mogłoby się wydawać. „Los Colchoneros” przyzwyczaili bowiem do tego, że wygrywanie często przychodzi im w bólach. Espanyol to ponadto naprawdę wymagający przeciwnik.

Espanyol – Atletico zapowiedź (niedziela, 14:00)

Obecne rozgrywki La Liga lepiej zaczęli zawodnicy Atletico. Po trzech kolejkach mają na swoim koncie 7 punktów i jeszcze nie przegrali meczu. Żadne z dwóch zwycięstw nie było jednak zbyt przekonujące. Atletico nie stwarzało wielu sytuacji, nie potrafiło zdominować rywali i musiało wyszarpywać cenne punkty. Wysiłek przynosił jednak efekty.

Inaczej wygląda to w przypadku Espanyolu, który po trzech meczach ma na swoim koncie 2 punkty i nie strzelił jeszcze bramki. Mimo niezbyt okazałych wyników ekipa z Barcelony pozostaje jednak naprawdę niewygodnym rywalem i gościom z Madrytu wcale nie będzie łatwo wywieźć z Katalonii zwycięstwa.

Espanyol – Atletico kursy bukmacherów

Atletico to faworyt niedzielnego meczu na Estadi Cornella-El Prat, ale po ofercie na ten mecz doskonale widać, że absolutnie nie pewniak do wygranej.

Bukmacher BETFAN wystawił wygraną Atletico z kursem 1.93. Na zwycięstwo gospodarzy w ofercie tego bukmachera znajduje się kurs 4.25, a na remis 3.25.

Espanyol – Atletico fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Espanyolu: 1 wygrana, 3 remisy, 1 porażka, bilans bramkowy: 2-1
  • 5 ostatnich spotkań Atletico: 2 wygrane, 2 remisy, 1 porażka, bilans bramkowy: 7-6
  • Atletico zdobywało przynajmniej jednego gola w każdym z ostatnich sześciu spotkań
  • Espanyol nie zdobył gola w czterech kolejnych spotkaniach

Espanyol – Atletico nasze typy

Obie ekipy nie strzelają póki co wiele bramek i tego samego można się spodziewać po najbliższym spotkaniu. Atletico powinno jednak udźwignąć rolę faworyta i biorąc pod uwagę o wiele lepszy potencjał kadrowy, przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę

Espanyol – Atletico | Typ: powyżej 1.5 goli @1.45 BETFAN

Espanyol – Atletico | Typ: Atletico powyżej 1.5 goli @2.24 BETFAN

Komentarze

komentarzy