Estonia – Czechy. Typy, kursy (24.03.2021)

Reprezentacja Czech ma świetną okazję, by w bardzo dobrym stylu rozpocząć eliminacje do mistrzostw świata. Nasz południowy sąsiad zmierzy się bowiem w pierwszym meczu z Estonią. 

Estonia – Czechy zapowiedź (środa, 20:45)

Patrząc na rywali, jakich ma Estonia w grupie eliminacyjnej do mistrzostw świata, sukcesem tej reprezentacji będzie z pewnością zdobycie kilka punktów w trakcie kwalifikacji, a także wygranie rywalizacji o przedostatnie miejsce. Najprawdopodobniej Estonia powalczy o tę lokatę z Białorusią, gdyż Czechy, Walia czy Belgia powinny rywalizować o awans.

Kadra naszych południowych sąsiadów ma doskonałą okazję, by rozpocząć eliminacje w dobrym stylu. Estonia nie powinna postawić większych oporów. Wydaje się, że w trakcie eliminacji Czechy będą walczyć o drugie miejsce w grupie z Walią i decydujące starcia powinny rozstrzygnąć się między tymi reprezentacjami.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Estonia rywalizowała z Czechami w czerwcu 2004 roku. Mecz towarzyski zakończył się zwycięstwem Czechów.

Estonia – Czechy kursy bukmacherów

Faworytem meczu są Czechy. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.07. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 15. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 26.

Estonia – Czechy typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż pewna wygrana gości. Spodziewamy się, że piłkarze z Czech będą mogli po tym meczu cieszyć się ze zdobytych trzech punktów.

Estonia – Czechy | Typ: Czechy wygrają różnicą minimum trzech goli 1.6 @ LV BET 

Estonia – Czechy | Typ: Pierwsza połowa powyżej 1.5 bramki 2.05 @ LV BET