Europejskie puchary w Betcris!

W związku z kolejnym tygodniem europejskich pucharów, Betcris przygotował specjalną ofertę, która gwarantuje nam freebet 20 PLN niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu. Jak wziąć udział w promocji?

Przed nami ciekawe spotkania. W kontekście Ligi Mistrzów, mowa m.in. o starciu Atletico Madryt z Manchesterem United czy rywalizacji Villarreal z Juventusem. W Lidze Europy oraz Lidze Konferencji Europy poznamy drużyny, które wezmą udział w 1/8 finału.

Freebet 20 PLN w Betcris

Specjalną ofertę na europejskie puchary przygotował Betcris. Bukmacher gwarantuje freebet 20 PLN niezależnie od wyniku naszego kuponu. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Wpłać minimum 50 PLN i postaw zakład SOLO za minimum 50 PLN z oferty PIŁKA NOŻNA – LIGA MISTRZÓW oraz minimalnym kursem zdarzenia 2.00.
  2. Niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN.
  3. Darmowy zakład można wykorzystać na kupon SOLO  z oferty na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ligę Konferencji z minimalnym kursem zdarzenia 2.00.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy