Everton – Boreham Wood 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧 Typy, kursy (03.03.2022)

Everton - Leeds: typy, kursy i zapowiedź meczu, 12.02.2022

Dla zawodników Boreham Wood czwartkowy wieczór będzie pewnie nie do zapomnienia. Ekipa, która na co dzień gra w National League rozegra spotkanie w ramach 5 rundy FA Cup na stadionie drużyny z Premier League. Everton na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością i dlatego można spodziewać się jednostronnego starcia, które dla neutralnego widza zapewne nie będzie bardzo ciekawe. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Everton – Boreham Wood zapowiedź (czwartek, 21:15)

Gospodarze tego meczu nie prezentują się jednak z dobrej strony w Premier League. Frank Lampard będzie chciał jednak utrzymać Everton w elicie i na pewno jest to zadanie do wykonania biorąc pod uwagę kadrę jaką dysponuje. Mimo wszystko gospodarze muszą zacząć regularnie punktować jeśli nie chcą do końca sezonu być uwikłani w walkę o utrzymanie.

Goście za to walczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Zawodnicy Boreham Wood tracą co prawda osiem punktów do lidera, ale wszystko może się wciąż zdarzyć i można po tej ekipie spodziewać się walki o pierwsze miejsce do samego końca sezonu. Najpierw gracze Boreham Wood zmierzą się jednak z Evertonem i na pewno będzie to dzień którego zawodnicy nie zapomną do końca życia.

Zarejestruj się w Noblebet

Everton – Boreham Wood nasze typy

Piątoligowiec nie powinien mieć najmniejszych szans na zwycięstwo w tym meczu. Różnica klas jest ogromna i Everton raczej bez większych problemów poradzi sobie ze swoim rywalem i awansuje do 1/4 finału FA Cup.

Everton – Boreham Wood | Typ: handicap: Everton -2 @2.10 Noblebet
Everton – Boreham Wood | Typ: powyżej 3.5 goli @2.01 Noblebet

Everton – Boreham Wood kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Everton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.10. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Everton – Boreham Wood, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 9.75. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 26.00.

Everton – Boreham Wood fakty meczowe

  • W ostatnich 5 meczach Evertonu fani oglądali mniej niż 10.5 rzutów rożnych.
  • Na ostatnich 6 spotkań gości w aż 5 fani oglądali mniej niż 2.5 goli.
  • W ostatnich 7 meczach Boreham Wood fani oglądali mniej niż 4.5 kartek.

Komentarze

komentarzy