Everton – Liverpool 🇬🇧 Typy, kursy (1.12.2021)

14. kolejka Premier League przyniesie ze sobą Derby Merseyside, czyli derbowy pojedynek w mieście Beatlesów, w którym Everton podejmie u siebie Liverpool.

Everton – Liverpool zapowiedź (środa, 21:15)

Stara piłkarska prawda głosi, że derby rządzą się swoimi prawami, jednak w przypadku środowego pojedynku jego faworyt wydaje się być tylko jeden. The Reds prezentują się w obecnym sezonie o wiele lepiej niż ich lokalny rywal i można spodziewać się, że podopieczni Jurgena Kloppa potwierdzą swoją świetną dyspozycję w meczu na Goodison Park.

Zarejestruj się w Noblebet

Liverpool jest obecnie na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 8 zwycięstw, 4 remisów i zaledwie 1 porażki oraz ze stratą 2 punktów do liderującej w tabeli Chelsea. Everton natomiast wygrał do tej pory w Premier League 4 mecze, zaliczył 3 remisy oraz 6 porażek. Gospodarze środowego spotkania nie sięgnęli już ponadto po wygraną od 7 kolejnych meczów, z których przegrali aż 5.

Everton – Liverpool kursy bukmacherów

Faworytami Derbów Merseyside są goście. Wygraną The Reds Noblebet wystawił z kursem 1.45. Zwycięstwo Evertonu znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 8.25, a remis z kursem 5.45.

Everton – Liverpool fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Evertonu: 1 remis, 4 porażki, bilans bramkowy: 3-11
  • 5 ostatnich spotkań Liverpoolu: 4 wygrane, 1 porażka, bilans bramkowy: 14-3
  • Bilans Evertonu w domowych meczach ligowych w tym sezonie: 3 wygrane, 1 remis, 2 porażki, bramki: 10-8
  • Bilans Liverpoolu w wyjazdowych meczach ligowych w tym sezonie: 4 wygrane, 1 remis, 1 porażka, bramki: 21-6

Everton – Liverpool nasze typy

Dyspozycja obu ekip wyraźnie sugeruje, że w meczu na Goodison Park górą będą goście. Liverpool jest ostatnio w ofensywnym gazie, wiec w środowym spotkaniu gracze The Reds również powinni postarać się o kilka bramek.

Everton – Liverpool | Typ: Liverpool powyżej 1.5 goli @1.40 Noblebet

Everton – Liverpool | Typ: Liverpool lub remis i powyżej 2.5 goli @1.70 Noblebet