Bez ryzyka na Everton. Wygraj 457 zł lub odbierz zwrot na konto główne!

Po krótkiej przerwie do gry wraca Premier League. W tym czasie doszło do zmiany na posadzie trenera Evertonu. Drużynę przejął Frank Lampard i efekty mogliśmy zobaczyć podczas potyczki w FA Cup. Czy efekt nowej miotły zadziała także dzisiaj w starciu z Newcastle? 

Wyniki The Toffees w tym sezonie bez wątpienia były nieproporcjonalne z jakością składu, jaki posiadał Rafa Benitez. Hiszpan pozostawił drużynę na 16. miejscu. Właściciele Evertonu mieli wyższe aspiracje, stąd zatrudnienie Franka Lamparda. Anglik pomimo zwolnienia z Chelsea w styczniu 2021 roku, doprowadził kilka miesięcy wcześniej The Blues do TOP 4 w trudnym sezonie z zakazem transferowym i po utracie Edena Hazarda.

Dzisiaj Everton zmierzy się z Newcastle, które także w trakcie rozgrywek dokonało zmiany na ławce trenerskiej. Póki co jednak wyniki Srok nie zachwycają. Howe przegrał 5 z 10 spotkań, notując tylko dwa zwycięstwa. Everton nie ma także za sobą dobrej passy, ale naszym zdaniem ma więcej argumentów do tego, aby dzisiaj wygrać. Przeciwko Brentford mogliśmy zauważyć, że zwolnienie Beniteza wprowadziło do drużyny pewną świeżość. Dodatkowo do formy wydaje się wracać Richarlison. Drużynie pomogła także zmiana formacji, co możemy zauważyć po kilkunastu stworzonych sytuacjach w sobotnim meczu.

Everton wygra z Newcastle?

Kurs na wygraną Evertonu wynosi 2,85. Z pewnością jest to dobra opcja na dzisiejsze mecze Premier League. Dla odważnych warto rozważyć także zwycięstwo Evertonu i co najmniej jedną bramkę Newcastle. W takim przypadku kurs wynosi już 5.20.

Co najlepsze – taki zakład możecie zagrać praktycznie bez ryzyka. To wszystko z powodu promocji TOTALbet, która oferuje zwrot za pierwszy przegrany zakład. Co należy zrobić, aby skorzystać z tej promocji?

  1. Zarejestrować się na TOTALbet z kodem GRAMGRUBO lub za pomocą TEGO linka.
  2. Zagrać zakład złożony z jednego lub z dwóch zdarzeń. Przykładowo: zwycięstwo Evertonu. Stawka kuponu musi wynieść od 20 do 227 zł.
  3. Jeśli zakład okaże się trafiony (w przypadku 100 zł) na konto gracza trafi 250 zł. Jeśli zakład będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki minus podatek, czyli 88 zł.

W przypadku zwycięstwa Evertonu z bramką Newcastle, kurs jest już o wiele wyższy.

Komentarze

komentarzy