Fatalny błąd defensywy Bayeru. Robert Lewandowski z kolejną bramką w Bundeslidze! [WIDEO]

W najciekawszym meczu 13. kolejki Bundesligi lider rozgrywek – Bayer rywalizuje na własnym obiekcie z Bayernem. Po pierwszej połowie spotkania jest remis 1:1. Bramkę dla gości strzelił niezawodny Robert Lewandowski, który wykorzystał błąd rywali.

Znacznie lepiej hitowy mecz rozpoczęli gospodarze. Ekipa „Aptekarzy” dopięła swego w 14. minucie spotkania. Genialnym uderzeniem popisał się Patrik Schick. Czeski napastnik chwilę później jeszcze raz pokonał Neuera, jednakże w momencie otrzymania podania 24-latek był na spalonym, dlatego drugie trafienie zawodnika Bayeru nie zostało uznane.

Kolejny gol Roberta Lewandowskiego

Bayern zdołał wyrównać stan rywalizacji tuż przed przerwą. We własnym polu karnym kompletnie nie porozumieli się Tah oraz Hradecky, co bezlitośnie wykorzystał Robert Lewandowski, umieszczając futbolówkę w siatce.