FC Hollywood wciąż żywe. Coraz większy bałagan w Bayernie

Niko Kovac zmaga się z coraz większym bałaganem w Bayernie Monachium
Niko Kovac zmaga się z coraz większym bałaganem w Bayernie Monachium

Wraz ze słabymi wynikami Bayernu Monachium momentalnie pogorszyła się atmosfera w szatni. Trener Niko Kovac od kilku tygodni zmaga się z ogromną krytyką, która płynie już niemal z każdej strony.

W ostatnim czasie dorzuciła się nawet żona Thomasa Muellera – Lisa. Kobieta w czasie meczu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie stojącego przy linii bocznej jej męża, który wchodzi na boisko, z podpisem: „Ponad 70 minut i w końcu dostał przebłysk geniuszu”. Oczywiście miała ona na myśli Kovaca.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Post został ostatecznie usunięty, ale Bayern i tak wydał oświadczenie, w którym oznajmił, że Lisa przeprosiła szkoleniowca. Chorwat zapytany o tę sytuację na konferencji prasowej odparł, że nie ma potrzeby tego wyjaśniać, ponieważ nie zrobił tego jego zawodnik. Dodatkowo  zainsynuował, że nie ma problemów z przyjmowaniem krytyki i traktuje kobietę jako każdego innego zapalonego fana z własnym zdaniem.

Po tym spotkaniu zapytano o to również Thomasa. Ten odparł: – W grę wchodziły emocję. Z perspektywy czasu nie sądzę, że było to dobre zachowanie. super. Ale ona mnie po prostu kocha, co mam więcej zrobić?

Gorsze mogą być jednak doniesienia niemieckiej prasy. „Bild” w dzisiejszym wydaniu informuje, że niektórzy gracze byli szczęśliwi, że Lisa Mueller publicznie obrzuciła błotem ich trenera. Piłkarze mają być po jej stronie w tej sprawie i wykazują zadowolenie, że wyraziła to, co wielu z nich myśli.  Z kolei „Kicker” donosi o czteroosobowej kolacji w osobach Muellera, Ribery’ego, Robbena oraz Hummelsa, która oczekuje jak najszybszego zwolnienia 47-latka.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy