FC Schalke 04 – Borussia Dortmund. Typy, kursy (20.02.2021)

Po cennym zwycięstwie w Lidze Mistrzów, piłkarze Borussii Dortmund muszą wrócić do ligowej rzeczywistości. Ekipa BVB jest w nieciekawej sytuacji, dlatego nie może pozwolić sobie na stratę punktów w rywalizacji z Schalke.

FC Schalke 04 – Borussia Dortmund zapowiedź (sobota, 18:30)

Biorąc pod uwagę fakt, iż mamy już 22. kolejkę Bundesligi, a Schalke zdobyło do tej pory zaledwie dziewięć punktów, śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, iż szanse ekipy z Gelsenkirchen na utrzymanie są już jedynie iluzoryczne. Zawodnicy Schalke tracą bowiem do bezpieczniej lokaty aż dziewięć punktów.

Trudno zatem wyobrazić sobie, by nagle zawodnicy z Gelsenkirchen zaczęli regularnie zdobywać punkty. W szczególności, że teraz Schalke zmierzy się z Borussią Dortmund, która musi wziąć się za odrabianie strat. Ekipa BVB w pięciu ostatnich ligowych potyczkach zdobyła raptem cztery punkty.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Tym samym Borussia Dortmund zajmuje szóstą lokatę w lidze ze stratą sześciu punktów do Eintrachtu. Każdy mecz Borussii bez zdobytych trzech oczek będzie sprawiał, iż wizja gry w Lidze Mistrzów podczas kampanii 2021/2022 zacznie stawać się coraz mniej realna.

FC Schalke 04 – Borussia Dortmund kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Borussia Dortmund. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.3. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.7. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 10.

FC Schalke 04 – Borussia Dortmund typy

Choć Borussia ma swoje problemy, to mimo wszystko w rywalizacji z Schalke, zespół z Dortmundu nie powinien mieć większych kłopotów ze zgarnięciem trzech oczek.

FC Schalke 04 – Borussia Dortmund | Typ: Borussia Dortmund wygra i powyżej 2.5 bramki 1.65 @ LV BET

FC Schalke 04 – Borussia Dortmund | Typ: Borussia Dortmund strzeli w obu połowach 1.77 @ LV BET

Komentarze

komentarzy