Erotyczne lalki na trybunach. Klub z Korei Południowej przeprasza za absurdalny pomysł

Puste trybuny to kwestia, którą trudno rozwiązać. Tuż po wznowieniu Bundesligi wielu kibiców piłkarskich sugerowało, iż trudno ogląda się widowisko bez kibiców na stadionie. Na pewien pomysł wpadła ekipa z Korei Południowej. Zespół FC Seoul postanowił usadowić na krzesełkach manekiny. Jak się okazało, były to lalki erotyczne.

Sezon 2020 w K League 1 rozpoczął się 8 maja od starcia drużyny Jeonbuk z Suwon. FC Seoul w premierowej kolejce rozgrywał starcie na wyjeździe. Dopiero w kolejnej serii gier, drużyna zawitała na swój obiekt, podejmując Gwangju. Kibiców obserwujących to starcie zaciekawiła pewna kwestia.

Erotyczne lalki na trybunach

Na trybunach obiektu pojawiły się manekiny. Sympatycy szybko zorientowali się, że przypominają one lalki erotyczne. Dodatkowo niektóre z nich miały na sobie reklamę witryn xxx.

Klub z Korei Południowej długo upierał się, że są to jedynie „manekiny premium”, jednakże prawdą jest, iż dostawcą lalek jest producent zabawek erotycznych. Firma Dalcom sama zaproponowała, że wypełni puste miejsca na stadionie.

Przeprosiny

Ostatecznie ekipa FC Seoul przeprosiła za wykorzystanie tego typu manekinów. Skruchę okazał także producent, który przeprosił swojego klienta.