Fenomenalna połowa Bayernu w starciu z Bayerem. Dwie bramki Lewandowskiego! [WIDEO]

W najciekawiej zapowiadającym się starciu 8. kolejki Bundesligi, Bayer Leverkusen rywalizuje na własnym obiekcie z Bayernem Monachium. Jesteśmy świadkami jednostronnego pojedynku. Wystarczy powiedzieć, że „Bawarczycy” tylko w pierwszej połowie zdobyli aż pięć bramek. Dwa trafienia zanotował Robert Lewandowski.

Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców już w 4. minucie, sprytnie trafiając do siatki przeciwnika.

W 30. minucie mieliśmy już 2:0. Ponownie bramkę zdobył Robert Lewandowski, który tym razem wykorzystał piłkę od Daviesa.

Końcówka pierwszej połowy w wykonaniu „Bawarczyków” była bardzo efektowna. Mistrz Niemiec zdobył jeszcze trzy bramki.

Do przerwy 5:0

Najpierw gola na 3:0 strzelił Mueller, a następnie dwukrotnie do siatki trafił Gnabry.