Fenomenalny gol Leandro w starciu z Pogonią Szczecin! [WIDEO]

Na zakończenie 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze Radomiaka rywalizowali na własnym obiekcie z Pogonią Szczecin. Przez praktycznie cały mecz na prowadzeniu byli goście, którzy trafili do siatki już w 2. minucie spotkania. Gdy wydawało się, że Pogoń zgarnie trzy punkty, fenomenalnym uderzeniem popisał się Leandro.

Nie mogła sobie Pogoń wyobrazić lepszego startu spotkania. Zespół ze Szczecina wyszedł na prowadzenie w 2. minucie rywalizacji, a gola dla gości strzelił Parzyszek, który wykorzystał podanie Maty. Radomiak próbował doprowadzić do wyrównania, ale przez większość rywalizacji na tablicy wyników widniał rezultat 0:1.

Fenomenalny gol Leandro

Gospodarze dopięli swego w 90. minucie meczu. I to w jakim stylu. Fenomenalną bramkę zdobył Leandro.