Fenomenalny Robert Lewandowski. Hat-trick w pierwszej połowie starcia ze Stuttgartem! [WIDEO]

Niesamowity mecz ma miejsce na Allianz Arena. Bayern rywalizuje ze Stuttgartem. Już w 12. minucie spotkania czerwony kartonik zobaczył Alphonso Davies. Gdy wydawało się, że goście będą mieli szansę na osiągnięcie pozytywnego wyniku, swoją klasę pokazali „Bawarczycy”. Piłkarze Flicka strzelili w pierwszej połowie cztery gole, a trzy z nich były autorstwa Roberta Lewandowskiego.

Jak wiadomo, reprezentant Polski goni rekord Gerda Muellera w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi. Dzięki genialnej pierwszej połowie starcia ze Stuttgartem, Robert Lewandowski jest już coraz bliżej osiągnięcia tego wybitnego celu.

Hat-trick Lewandowskiego

Pierwszego gola w tym meczu Robert Lewandowski strzelił w 18. minucie rywalizacji, popisując się efektownym uderzeniem.

Już w 23. minucie Bayern prowadził 3:0, a drugie trafienie na swoje konto dopisał Robert Lewandowski, popisując się świetną główką.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy, Robert Lewandowski zdołał skompletować hat-tricka, pewnie pokonując bramkarza rywali.