Filip Marchwiński wkrótce zastąpi gwiazdora Atalanty?

Piłkarz Lecha Poznań przyciąga kolejnych skautów z europejskich klubów. Filip Marchwiński znalazł się na celowniku Atalanty.

Można powiedzieć, że 18-latka z “Kolejorza” śledzi czołówka Serie A. To nie tajemnica, że Filip Marchwiński od pewnego czasu znajduje się pod obserwacją skautów Interu czy Juventusu. Łączono go również z Arsenalem czy też Borussią Dortmund.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wiele jednak wskazuje na to, że piłkarz Lecha Poznań przeniesie się za jakiś czas na Półwysep Apeniński. Niedawno związał się bowiem z agencją należącą do Giovanniego Branchiniego, która działa głównie na terenie Włoch. Innymi podopiecznymi menedżera są choćby piłkarze Juventusu Douglas Costa czy Mattia De Sciglio.

Według “Calcio Mercato” szczególne zainteresowanie Marchwińskim wyraża Atalanta. Skauci klubu widzą w 18-latku następcę gwiazdy zespołu, Josipa Ilicicia.

Filip Marchwiński w obecnym sezonie wystąpił w 11 ligowych meczach, w których dwukrotnie trafił do siatki. Ostatnio podpisał z Lechem Poznań umowę, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2022/2023.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy