🇫🇮 Finlandia – Bośnia 🇧🇦 Typy, kursy (04.06.2022)

Dobrzy znajomi spotykają się na start Ligi Narodów. Przed chwilą w jednej grupie eliminacji o mundial. Teraz czas na rywalizacje w Lidze Narodów. Kto będzie górą w Helsinkach?

Finlandia – Bośnia zapowiedź (sobota, 18:00)

W eliminacjach lepsi okazali się Finowie. Co ciekawe jednak Finlandia wygrała wyjazdowe spotkanie w Zenicy. Tam pokonali rywali 3:1. Z kolei w Helsinkach padł remis 2:2. Dzięki temu to gospodarze najbliższego meczu zajęli w swojej grupie trzecie, a Bośniacy czwarte miejsce. Niewiele to zmienia, skoro na mundial pojechała Francja, a do baraży trafiła Ukraina. Teraz jednak czas na rewanż w Lidze Narodów. Pierwszy mecz w Helsinkach i faworytem będą gospodarze. Co ciekawe jednak Finlandia nie wygrała jeszcze w 2022 roku. W marcu remis z Islandią i porażka ze Słowacją.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

To nieco gorsze wyniki od Bośni, która jednak miała łatwiejszych rywali. Mowa o porażce z Gruzją 0:1 oraz wygranej w tym samym stosunku z Luksemurgiem. Zresztą w meczach BiH ostatnio pada niewiele goli. Ostatnim meczem, gdy kibice mogli obejrzeć trochę więcej bramek to 1:3 z Finami właśnie w Zenicy. Widać, że dawno już nie ma tej ekipy, która kapitalnie pokazała się w 2014 roku, gdy trafiła na brazylijki mundial.

Finlandia – Bośnia kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Finlandia wygra, kurs: 2,65
  • Bośnia wygra, kurs: 2,75
  • Remis, kurs: 3,20

Finlandia – Bośnia fakty meczowe

  • Pierwsza kolejka dywizji B grupy 3 Ligi Narodów
  • Oba zespoły spotkały się w grupie eliminacji mundialu. Finlandia była trzecia, Bośnia czwarta
  • W Helsinkach było 2:2, w Zenicy 3:1 dla Finów

Finlandia – Bośnia typy

Gramy na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Typ: Finlandia @ 2,65 LV BET

Typ: Poniżej 2,5 bramki @ 1,60 LV BET

Inne mecze

Włochy – Niemcy (sobota)

Komentarze

komentarzy