Finn Harps F.C. – Derry City 🇮🇪 Typy, kursy (18.06.2021)

Finn Harps F.C.

Finn Harps F.C. w piątek podejmie u siebie Derry City. Jak się zakończy starcie zespołów środka tabeli irlandzkiej ekstraklasy? Trzeba przyznać, że możemy się tutaj spodziewać naprawdę dużych emocji podczas stawiania na konkretne zdarzenia.

Finn Harps F.C. – Derry City zapowiedź

Gospodarze w tej chwili zajmują szóste miejsce w lidze, gromadząc 19 punktów. Poza dobrym początku sezonu, zespół gra w kratkę. Spójrzmy na ostatnie sześć meczów: porażka-remis-porażka-zwycięstwo-porażka-remis. Tym samym, nie wiadomo czego się spodziewać po drużynie w najbliższym starciu.

Tymczasem goście znajdują się aktualnie na siódmej pozycji, z jednym punktem mniej niż ich najbliższy rywal. Warto jednak zauważyć, że piłkarze z Derry nie przegrali już od sześciu meczów. Tyle tylko, że cztery z tych pojedynków kończyły się remisami.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Goście nie wygrali z gospodarzami od trzech meczów. Co więcej, ich ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z rywalami miało miejsce w 2019 roku. Tym razem czas na przełamanie?

Finn Harps F.C .- Derry City kursy

Bukmacherzy oceniają szanse obu zespołów na dość wyrównane. Kurs na triumf gospodarzy wynosi 2.56, a ich przeciwników 2.66. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.00.

Finn Harps F.C .- Derry City fakty meczowe

  • Gospodarze wygrali tylko jedno z sześciu ostatnich spotkań.
  • Goście nie przegrali od sześciu meczów.
  • Piłkarze z Derry w każdym z 11 poprzednich pojedynków zdobywali bramki.

Finn Harps F.C. – Derry City typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Finn Harps – Derry | Typ: Obie drużyny strzelą @2.04 Totolotek

Finn Harps – Derry | Typ: Więcej goli w drugiej połowe @2.05 Totolotek

Komentarze

komentarzy