Fiorentina podjęła decyzję odnośnie przyszłości Drągowskiego!

Niewielu piłkarzy notuje tak dobre wypożyczenie, jak Bartłomiej Drągowski. Polski bramkarz w zaledwie kilka miesięcy znacząco poprawił swoją pozycję we włoskiej piłce. 21-latek niejednokrotnie mógł liczyć na masę pozytywnych słów odnośnie swojej gry. Nic dziwnego, że postęp oraz potencjał w bramkarzu zauważyła także Fiorentina!

Na szczególną uwagę zasługują poszczególne występy Polaka. Jednym z nich jest m.in. mecz z Atalantą. Drągowski we wspomnianej rywalizacji zanotował siedemnaście udanych interwencji. Dobra gra Bartłomieja pozwoliła Empoli walczyć o trzymanie do ostatniej kolejki Serie A. W finałowym meczu z Interem, były piłkarz Jagiellonii ponownie rozegrał bardzo dobre zawody. Niestety, Polak ostatecznie nie uchronił swojej drużyny od porażki.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Nikt jednak nie miał wątpliwości, że dobry okres na wypożyczeniu pozwoli Drągowskiemu znaleźć dobry klub. Już na początku okna transferowego, o polskiego zawodnika pytały m.in. zespoły z Premier League. Fiorentina nie zamierzała jednak podejmować żadnych rozmów. Dlaczego? W czwartek wyjaśnił to Gianluca Di Marzio.

Według włoskiego źródła, klub podjął decyzję odnośnie pierwszego bramkarza zespołu. Będzie nim Bartłomiej Drągowski. Polak przekonał do siebie zarząd oraz sztab szkoleniowy, który przez dłuższy czas nie chciał dać kredytu zaufania 21-latkowi.

Ze względu na awans Drągowskiego z klubem może pożegnać się Alban Lafont. Francuski goalkeeper uda się najprawdopodobniej na wypożyczenie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy