Firma Jaya-Z rozpoczęła współpracę z Milanem!

Amerykańskie przedsiębiorstwo rozrywkowe Roc Nation, którego założycielem jest raper Jay-Z coraz prężniej działa na europejskim rynku piłkarskim. Po zakontraktowaniu takich graczy, jak Kevin De Bruyne, Marcus Rashford czy Romelu Lukaku, firma rozpoczęła współpracę z AC Milanem!

Przedsiębiorstwo rozrywkowe od lat kojarzone jest przede wszystkim z branżą muzyczną. Z Roc Nation związani są tacy artyści, jak J. Cole, Rihanna no i oczywiście sam Jay-Z. Od pewnego czasu, agencja coraz częściej podpisuje także europejskie gwiazdy futbolu.

Nacisk na Premier League

Z Roc Nation współpracuje kilku graczy z angielskiej ekstraklasy. O kim konkretnie mowa? To Eric Bailly, Kevin De Bruyne, Marcus Rashford, Reece James czy Tyrone Mings. Ostatnim dużym wzmocnieniem amerykańskiego przedsiębiorstwa był Marcus Rashford, który związał się z agencją na początku 2020 roku.

Milan rozpoczyna współpracę

W czwartkowe przedpołudnie agencja Roc Nation poinformowała na swoim Twitterze, iż do zespołu firmy Jaya-Z dołącza włoski zespół AC Milan.

Na ten moment dokładne zasady współpracy są nieznane. Można przypuszczać, że Roc Nation będzie odpowiadać za pozyskiwanie nowych sponsorów oraz kontraktów dla AC Milanu.

Komentarze

komentarzy