ForBET – nowy polski bukmacher. Odbierz 20 zł za darmo

forbet

Na polski rynek wkracza nowy gracz – ForBET. Jest to legalny, polski bukmacher, gdzie możecie grać bez potrąconego podatku. Do tego dają 20 zł na start zupełnie za darmo!

Obecnie na rynku zakładów wzajemnych, legalnie działa kilka firm. Mowa tu o Fortunie, Totolotku, E-toto, STS-ie i Milenium. Przez długi czas stawka była dosyć hermetycznie zamknięta, ale teraz pojawił się ktoś, kto chce mocno namieszać.

Gra bez podatku

Rewolucyjne jest to, że bukmacher bierze na siebie w całości 12% podatek. Nie można tego nazwać wprost, więc ForBET dolicza do każdego zakładu bonus w wysokości 12%. Brzmi ciekawie? Oczywiście. Głównym problemem przy graniu u bukmacherów z polską licencją, był fakt, że granie u nich z obecnie panującym podatkiem było po prostu… nieopłacalne. Wcześniej wymienione firmy próbowały podobnego ruchu, ale raczej w formie okresowych promocji. Może posunięcie ForBET zmusi również inne firmy do wprowadzenia tego na stałe?

Bonus 20 zł za darmo

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Porównanie kursów

Kursy porównaliśmy na przykładzie jednego z dzisiejszych spotkań oraz meczu, który zostanie rozegrany dopiero w piątek. Mając w pamięci, że do kuponu nie doliczamy już podatku, kursy wyglądają naprawdę atrakcyjnie. Nie można tego równać z bukmacherami internetowymi z niskimi marżami jak Pinnacle, ale ForBET znalazłby się gdzieś w połowie stawki. W zestawieniu z bukmacherami zarejestrowanymi w Polsce i uwzględniając podatek – z ForBET nikt nie może się równać.

Korea Południowa – Meksyk

ForBET 2,60 – 3,40 – 2,50

STS 2,55 – 3,30 – 2,40

eFortuna 2,67 – 3,45 – 2,58

Totolotek 2,60 – 3,40 – 2,50

Milenium 2,66 – 3,15 – 2,40

Lechia Gdańsk – Korona Kielce 

ForBET 1,55 – 3,90 – 5,75

STS 1,50- 3,60 – 6,00

eFortuna 1,55- 3,60 – 6,10

Totolotek 1,55 – 3,90 – 5,75

Milenium 1,52 – 3,65- 5,95

Metody płatności w ForBET

Na ten moment jedyna opcja wpłaty to przelew przed DotPay. Właściciele z kolejnymi tygodniami będą pracować nad wprowadzeniem dodatkowych metod płatności. Z tego co udało nam się ustalić to bukmacher posiada swoje konto firmowe w banku Raiffeisen. Jeśli masz tam konto, a właśnie Twoja wypłata została zatwierdzona, pieniędzy na koncie możesz spodziewać się bardzo szybko. W innym wypadku możecie poczekać maksymalnie do 2-3 dni roboczych.

Strona bukmachera

Adres strony bukmachera to iForBet.pl. Sama strona robi naprawdę dobre wrażenie. Może nie jest ona najbardziej nowoczesna pod kątem szaty graficznej, ale wiele nowoczesnych stron ma jeden wielki problem – potrafią ładować się bardzo wolno. Strona ForBET chodzi bardzo płynnie i nie ma żadnego problemu z otwieraniem kolejnych zakładek.

ForBet – Support

Do dyspozycji graczy jest livechat, obsługa telefoniczna i mailowa. Adres email, gdzie można uzyskać pomoc to – pomoc@iforbet.pl. Można również zadzwonić do konsultanta pod numer +48 22 765 64 74. Czat dostępny jest od godziny 10 do 18. Oczywiście wysyłane maile są odbierane całą dobę. Próbowaliśmy połączyć się z czatem poprzez stronę i zajęło to dosłownie kilka sekund. Na stronach większych bukmacherów można czekać nawet do kilkunastu minut.

Ogólna ocena

ForBET na ten moment jest na najwyższym stopniu podium jeśli chodzi o podmioty zarejestrowane w Polsce. Dobre kursy, brak podatku, przejrzysta strona, dobrze rozbudowana oferta zakładów pobocznych, kompetentny support – to wszystko sprawia, że tego bukmachera można polecić z czystym sumieniem.

Pytania i odpowiedzi

Czy gra u tego bukmachera jest legalna?

Tak, Zakłady bukmacherskie ForBET otrzymały licencję 4.05.2016 r. od Ministerstwa Finansów. Właścicielem ForBET jest Casino Games sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Kiedy mój bonus zostanie dopisany do konta?

Bonus zostanie dopisany automatycznie po założeniu konta.

Czy bukmacher jest zaufany?

Tak, ForBET to zaufana marka, mimo tego, że dopiero wchodzą na rynek. Pracują tam kompetentni ludzi.

Czy moje dane podawane przy rejestracji są bezpieczne?

Tak, nie trzeba się niczego obawiać. Weryfikacji oczekują wszyscy bukmacherzy, bez znaczenia na to jaka to firma.

Komentarze

komentarzy