Francja U21 – Dania U21. Typy, kursy (25.03.2021)

Wczoraj Euro U21 rozpoczęło kilku faworytów do walki o medale, a dzisiaj kolejni. Wśród nich m.in. Francja, która zmierzy się z Danią. Faworytem oczywiście będą młodzi Trójkolorowi, ale to nie oznacza, że w Szombathely pójdzie im łatwo.

Francja U21 – Dania U21 zapowiedź (czwartek, 21:00)

Les Bleus mają naprawdę bardzo mocną kadrę. Wśród nazwisk znajdziemy choćby Eduardo Camavinge, Wesleya Fofane czy wielu innych zawodników, którzy w 90% reprezentacji stanowiliby o sile pierwszej kadry. Tyle że tutaj mają kłopot z ogromnym urodzajem, jaki jest we francuskiej piłce. Dlatego taki turniej, to nie tylko okazja na zdobycie medalu dla swojego kraju, ale także szansa na zaopiekowanie się sobą. Każdy występ obserwuje Didier Deschamps, któremu ból głowy z wyborem składu zazdrości chyba każdy selekcjoner na świecie.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Z drugiej strony Duńczycy, których celem będzie wyjście z grupy. O ile trudno oczekiwać od nich zwycięstwa w grupie C, o tyle pokonanie i zostawienie za sobą Rosjan oraz Islandii to realny cel. Tym bardziej, że w eliminacjach poradzili sobie bardzo dobrze, kończąc je z bilansem 8 zwycięstw i 2 remisów! Wynik imponujący, a teraz będą chcieli powtórzyć wynik z poprzedniego młodzieżowego Euro. We Włoszech zajęli drugie miejsce, tuż za Niemcami. Jednak tamta formuła sprawiała, że tylko jeden wicemistrz grupy awansował bezpośrednio do półfinału. Tutaj powinno być znacznie łatwiej, więc Jesper Lindstrom i spółka powinni dać radę.

Francja U21 – Dania U21 kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Francja U21 wygra, kurs: 1,53
  • Dania U21 wygra, kurs: 6,21
  • Remis, kurs: 4,25

Francja U21 – Dania U21 typy

Reprezentacja Francji wygląda naprawdę bardzo mocno i jest głównym faworytem do zwycięstwa. Duńczycy to jednak trudny rywal i coś czujemy, że skończy się to wieloma golami, z obu stron.

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,75 Totolotek

Typ: Obie strzelą @ 1,88 Totolotek