Francja – Ukraina. Typy, kursy (24.03.2021)

W jednym z najciekawszych środowych starć eliminacyjnych do mistrzostw świata, Francja zmierzy się na własnym obiekcie z Ukrainą. Goście niejednokrotnie udowadniali w niedawnej przeszłości, iż potrafią zaskoczyć wyżej notowanych rywali.

Francja – Ukraina zapowiedź (czwartek, 20:45)

Trudno wyobrazić sobie, by obrońca tytułu miał inny cel na eliminacje niż wygranie grupy. O wykonanie tego zadania reprezentacja Francji powalczy z Ukrainą, Bośnią i Hercegowiną, Kazachstanem i Finlandią. Wydaje się, że dwie pierwsze kadry są w stanie przynajmniej nawiązać walkę z „Trójkolorowymi”.

Tym samym bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja Francji z Ukrainą na Stade de France. Nasi wschodni sąsiedzi w ubiegłym roku zdołali sprawić sporą niespodziankę, wygrywając na własnym obiekcie z Hiszpanią w ramach Ligi Narodów. Ukraina z pewnością nie wspomina jednak najlepiej ostatniej rywalizacji z Francją.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Październikowe starcie tych reprezentacji zakończyło się bowiem niekwestionowanym zwycięstwem „Trójkolorowych”. Francja wygrała spotkanie aż 7:1.

Francja – Ukraina kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Francja. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.3. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.4. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 11.

Francja – Ukraina typy

Podopieczni Didiera Deschampsa z pewnością będą chcieli dobrze rozpocząć eliminacje do mistrzostw świata. Spodziewamy się zwycięstwa Francji, nie wykluczając jednak gola strzelonego przez gości.

Francja – Ukraina | Typ: Francja wygra i powyżej 2.5 bramki 1.98 @ LV BET 

Francja – Ukraina | Typ: Francja wygra i obie drużyny strzelą gola 3.25 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy