Freebet Olimpijski w Betcris!

Trwają igrzyska olimpijskie w Pekinie. Z tej okazji Betcris przygotował specjalną promocję. Bukmacher gwarantuje nam freebet w wysokości 30 PLN w sytuacji, gdy spełnimy odpowiednie warunki.

Emocji związanych z igrzyskami olimpijskimi w najbliższy weekend nie zabraknie. Największą uwagę skupią oczywiście poczynania naszych skoczków. Czy na dużej skoczni jeden z naszych reprezentantów również sięgnie po medal?

Freebet 30 PLN

Promocję związaną z igrzyskami olimpijskimi przygotował Betcris. Bukmacher gwarantuje freebet w wysokości 30 PLN przy spełnieniu odpowiednich warunków:

  1. Dokonaj depozytu za minimum 100 PLN
  2. Postaw zakład AKO ze stawką minimum 100 PLN z salda głównego zawierający co najmniej TRZY zdarzenia z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.30.
  3. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy freebet w wysokości 30 PLN
  4. Freebet możemy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO składającego się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia co najmniej 1.30. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy