Freebet za zakład łańcuch w Betcris!

Betcris cały czas prowadzi swój kalendarz adwentowy. Tym razem bukmacher przygotował promocję związaną z zakładem łańcuch. Oferta gwarantuje nam freebet w wysokości 10 PLN.

Czym właściwie jest zakład łańcuch? Gracz wybiera wydarzenia z oferty przedmeczowej lub zakładów live, a następnie ustala kolejność typów. Jest ona bardzo istotna, gdyż zakład pozostaje w grze, jeśli pierwsze zdarzenie okaże się trafione.

Freebet za zakład łańcuch

Betcris przygotował specjalną ofertę na zakład łańcuch, która gwarantuje nam darmowy zakład. Na czym konkretnie polega promocja?

  1. Wpłać minimum 40 PLN i postaw zakład łańcuch za minimum 40 PLN składający się z minimum trzech zdarzeń z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.30.
  2. Bez względu na końcowe rozstrzygnięcie, otrzymasz freebet w wysokości 10 PLN.
  3. Darmowy zakład można wykorzystać na kupon AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Więcej o ofercie: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.