Fulham – Wolverhampton 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (09.04.2021)

W piątkowy wieczór zobaczyć będziemy mogli zobaczyć jedno starcie Premier League, którym będzie pojedynek Fulham z Wolverhampton. Ekipa gospodarzy musi zdobywać punkty, gdyż znajduje się w strefie spadkowej, a ich strata do Newcastle wzrosła do trzech oczek. Wolverhampton może być już natomiast spokojne, ale obecny sezon jest dla nich na pewno pasmem rozczarowań. Kto okaże się dzisiaj lepszy?

Fulham – Wolverhampton zapowiedź (piątek, 21:00)

Dyspozycja gospodarzy uległa pogorszeniu w ostatnim czasie i dość regularnie zdobywane punkty zmieniły się w serię porażek. Londyńczycy ulegli w swoich trzech ostatnich starciach z Manchesterem City, Leeds oraz Aston Villą. Beniaminek potrzebuje koniecznie punktów, a gdzie mogą ich szukać jak nie w potyczkach z rywalami pokroju Wolverhampton? Fulham znacznie poprawiło poziom swojej gry względem początku sezonu, ale finisz rozgrywek musi być dla nich niezwykle udany także pod względem notowanych rezultatów.

Ekipa Wilków z całą pewnością nie może zaliczyć sezonu 2020/2021 do udanych. Drużyna prowadzona przez Nuno Espirito Santo notuje spory zjazd w porównaniu do poprzedniej kampanii, w której to do końca liczyła się w walce o europejskie puchary. Tym razem zajmują dopiero 14. miejsce w tabeli i kolejne spotkania mogą traktować na pełnym spokoju. Ostatnie pięć kolejek to zaledwie dwa zdobyte punkty po remisach z Newcastle oraz Aston Villą, co pokazuje, że obecna forma Wolverhampton również nie należy do najlepszych.

Fulham – Wolverhampton kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Fulham, kurs: 2.55

– remis, kurs: 3.10

– zwycięstwo Wolverhampton, kurs: 3.07

Fulham – Wolverhampton nasze typy

Z pewnością większą motywację do zwycięstwa mają gospodarze, którzy są zmuszeni do zdobywania kolejnych punktów. Niewiadomą pozostaje jednak odporność na presję ekipy prowadzonej przez Scotta Parkera. Wilki mogą podejść do tej konfrontacji na pełnym spokoju, co może zaprocentować bramkami. Gramy tutaj BTTS.

Fulham – Wolverhampton | Typ: Fulham wygra (remis = zwrot) @1.67 BETFAN

Fulham – Wolverhampton | Typ: BTTS @2.05 BETFAN