Futbol w telewizji: 24 – 26.11

wtorek, 24 listopada

godz. 1:30 
Primera División 2015(Copa Sudamericana Liguilla, półfinał): CA Lanús - Newell's Old Boys
transmisja: YOUTUBE
godz. 14:00 
Liga Młodzieżowa UEFA: FC Barcelona - AS Roma
transmisja: nSPORT+
godz. 16:00 
Liga Młodzieżowa UEFA: Legia Warszawa - FC Midtjylland 
transmisja: CANAL+ SPORT
godz. 18:00
Liga Mistrzów(faza grupowa): Zenit Sankt Petersburg - Valencia CF
transmisja: CANAL+ SPORT
godz. 18:00
Liga Mistrzów(faza grupowa): BATE Borysów - Bayer 04 Leverkusen
transmisja: CANAL+ SPORT 2
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): FC Barcelona - AS Roma
transmisja: CANAL+
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): Bayern Monachium - Olympiakos SFP
transmisje:
- CANAL+ SPORT
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): Arsenal FC - Dinamo Zagrzeb
transmisje: 
- CANAL+ SPORT 2
- ČT SPORT(DVB-T Czechy)
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): Maccabi Tel Awiw - Chelsea FC
transmisja: nSPORT+
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): MULTILIGA
transmisja: nSPORT+ kanał 38

środa, 25 listopada

godz. 1:15 
Primera División 2015(Copa Sudamericana Liguilla, półfinał): CA Banfield - Argentinos Juniors
transmisja: YOUTUBE
godz. 16:00
Liga Mistrzów(faza grupowa): FC Astana - SL Benfica
transmisja: CANAL+ SPORT
godz. 18:00
Liga Mistrzów(faza grupowa): CSKA Moskwa - VfL Wolfsburg
transmisja: CANAL+ SPORT 2
godz. 20:45 
Liga Mistrzów(faza grupowa): Manchester United - PSV Eindhoven
transmisja:  CANAL+
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): Juventus FC - Manchester City
transmisja: CANAL+ SPORT
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): Szachtar Donieck - Real Madryt
transmisja: CANAL+ SPORT 2
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): Borussia Mönchengladbach - Sevilla FC
transmisje: 
- nSPORT+
- ZDF (satelita HOT Bird 13°E) częstotliwość: 11054 MHz pol.H, 
nC+:245 
- ZDF HD(satelita ASTRA 19,2°E) częstotliwość: 11362 MHz pol.H, 
nC+:801
godz. 20:45
Liga Mistrzów(faza grupowa): MULTILIGA
transmisja: nSPORT+ kanał 38

czwartek, 26 listopada

godz. 19:00 
Liga Europy(faza grupowa): CF Os Belenenses - Lech Poznań
transmisje: 
- TVP2
- CANAL+ SPORT
godz. 19:00 
Liga Europy(faza grupowa): FC Basel - ACF Fiorentina
transmisja: EUROSPORT
godz. 19:00 
Liga Europy(faza grupowa): Qarabağ FK - Tottenham Hotspur 
transmisja: nSPORT+
godz. 19:00
Liga Europy(faza grupowa): Schalke 04 - APOEL Nikozja
transmisja: SPORT 1(satelita ASTRA 19.2°E) częstotliwość: 10992 MHz pol V, 
nC+:724
godz. 19:00
Liga Europy(faza grupowa): MULTILIGA 
transmisja: nSPORT+ kanał 38
godz. 21:05 
Liga Europy(faza grupowa): Legia Warszawa - FC Midtjylland
transmisje: 
- TVP2
- EUROSPORT
godz. 21:05 
Liga Europy(faza grupowa): Liverpool FC - Girondins Bordeaux
transmisje: CANAL+ SPORT
godz. 21:05 
Liga Europy(faza grupowa): Celtic FC - AFC Ajax
transmisja: CANAL+ SPORT 2
godz. 21:05
Liga Europy(faza grupowa): Villarreal CF - SK Rapid Wiedeń
transmisja: nSPORT+
godz. 21:05
Liga Europy(faza grupowa): Sporting Braga - Slovan Liberec
transmisja: ČT SPORT(DVB-T Czechy)
godz. 21:05
Liga Europy(faza grupowa): MULTILIGA 
transmisja: nSPORT+ kanał 38

Komentarze

komentarzy