Futbolowe jaja. Piłkarz krakowskiego klubu domaga się usunięcia wywiadu

Polski futbol każdego dnia dostarcza nam coraz to większą liczbę materiałów do żartów. Na grubo zaczęliśmy także i ten tydzień. Prawnik jednego z piłkarzy grających w polskiej Ekstraklasie zażądał bowiem usunięcia jednego z wywiadów przeprowadzonych kilka (!) lat temu.

Informację przekazał dziś szef portalu „Weszlo”, Krzysztof Stanowski. Zgodnie z doniesieniami dziennikarza chodzi o wywiad udzielony kilka lat temu przeprowadzony przez jego dziennikarza: – Powołuje się na RODO i prawo do bycia zapomnianym – inforuje Stanowski.

Według naszych źródeł, chodzi o prawnika jednego z obrońców aktualnie występujących w krakowskim klubie. Wcześniej zawodnik bronił z kolei barw między innymi drużyny z Białegostoku. Niestety, z pewnych powód nie możemy niczego więcej ujawnić.

Pytanie brzmi tylko: po co? Czy piłkarz we wspomnianej rozmowie chlapnął coś na swojego trenera, nowego kolegę z drużyny, klubowego szatniarza? A może planuje transfer i pewne wypowiedziane słowa mogą mu zaszkodzić? Kompletnie nie mamy pojęcia i w sumie trudno znaleźć jakikolwiek racjonalny powód.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy