🇹🇷 Galatasaray – Lokomotiw 🇷🇺 Typy, kursy (4.11.2021)

Mecz Galatasaray – Lokomotiw w ramach 4. kolejki Ligi Europy będzie kluczowy zwłaszcza dla zespołu z Moskwy. Jeżeli goście chcą pozostać w grze o awans do kolejnej rundy tych rozgrywek, w Stambule powinni sięgnąć po zwycięstwo.

Galatasaray – Lokomotiw zapowiedź (czwartek, 18:45)

Do czwartkowego meczu obie drużyny przystąpią w zupełnie innych nastrojach. Galatasaray to lider grupy E, w której wygrał dotąd 2 mecze i 1 zremisował. Lokomotiw ma z kolei na koncie 1 remis oraz 2 porażki. 1 zdobyty punkt nie przekreśla jednak jeszcze szans moskiewskiego zespołu na awans do kolejnej rundy, choć w tym momencie to zadanie jest już mocno skomplikowane.

Zarejestruj się w Noblebet

Wiele będzie zależało od rezultatu spotkania Marsylia – Lazio oraz przede wszystkim od wyniku meczu w Stambule. Gracze Lokomotiwu są z pewnością tego świadomi, więc chęci do walki brakować im nie powinno. W lidze wygrali ostatnio 2 mecze, co może zwiastować ich dobrą formę. Biorąc pod uwagę to, że Galatasaray też sięgnęło w weekend po wygraną, bezpośrednia konfrontacja obu ekip zapowiada się bardzo ciekawie.

Galatasaray – Lokomotiw kursy bukmacherów

Faworytami meczu na Nef Stadium są gospodarze. Wygraną Galatasaray Noblebet wystawił z kursem 1.72. Zwycięstwo Lokomotiwu znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 4.95, a remis z kursem 4.05.

Galatasaray – Lokomotiw fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Galatasaray: 3 wygrane, 1 remis, 1 porażka, bilans bramkowy: 7-5
  • 5 ostatnich spotkań Lokomotiwu: 2 wygrane, 1 remis, 2 porażki, bilans bramkowy: 7-7

Galatasaray – Lokomotiw nasze typy

Mecz w Stambule zapowiada się na zacięte spotkanie, w którym powinny paść bramki. Biorąc pod uwagę dyspozycję strzelecką obu ekip może nie być ich jednak wiele.

Galatasaray – Lokomotiw | Typ: powyżej 1.5 goli @1.22 Noblebet

Galatasaray – Lokomotiw | Typ: Galatasaray lub remis i powyżej 1.5 goli @1.48 Noblebet