Galatasaray – Randers 🇹🇷 🇩🇰 Typy, kursy (26.08.2021)

O awans do Ligi Europy zawalczą dzisiaj na Turk Telekom Arena miejscowe Galatasaray oraz Randers. Wynik pierwszego spotkania sprawia, że żadna z ekip nie stoi na przegranej pozycji. Która z nich będzie świętować po końcowym gwizdku?

Galatasaray – Randers zapowiedź (czwartek, 20:00)

Piłkarze Galatasaray w eliminacjach do Ligi Europy znaleźli się przez to, że odpadli w kwalifikacjach do Champions League w dwumeczu z PSV. Przed starciem z Randers, ekipa ze Stambułu mierzyła się ze szkockim St. Johnstone. Rywal ten przysporzył Galacie więcej problemów niż można by było się spodziewać (5:3 w dwumeczu). Gorsza dyspozycja dzisiejszych gospodarzy dała o sobie znać także w starciu z Randers. Remis wynikiem 1:1 w przypadku zespołu pokroju Galatasaray poczytywać należy jako rozczarowanie.

Piłkarze Randers do eliminacji do Ligi Europy dostali się dzięki wygranej w Pucharze Danii, zespół bowiem zakończył rozgrywki ligi duńskiej dopiero na 6. Miejscu, które w normlanych okolicznościach nie dawałoby mu jakichkolwiek szans na grę w europucharach. Co za tym idzie, mecz z Galatą był dla dzisiejszych gości pierwszym spotkaniem w ramach tegorocznych kwalifikacji. Niemniej, w tym miejscu zaznaczyć należy, że Randers nie przegrali żadnego sześciu dotychczasowych spotkań w rodzimej lidze.

Galatasaray – Randers kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Galatasaray: 1.58
  • remis: 4.10
  • zwycięstwo Randers: 5.50

Galatasaray – Randers fakty meczowe

  • Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się remisem 1:1.
  • Randers nie przegrali żadnego z siedmiu dotychczasowych spotkań w tym sezonie.
  • Randers nie zachowali czystego konta w czterech z pięciu poprzednich meczach.

Galatasaray – Randers nasze typy

Galatasaray to mimo wszystko drużyna o wiele bardziej doświadczona na arenie międzynarodowej. Zespół w swoich szeregach posiada także teoretycznie zdecydowanych lepszych piłkarzy. Atut własnego boiska w starciu rewanżowym niemal zawsze ma spore znaczenie, dlatego też stawiamy dzisiaj na zwycięstwo Galaty. Ponadto typujemy, że w pierwszej połowie padnie minimum jedna bramka.

Galatasaray – Randers |typ: Galatasaray @1.58 BETFAN

Galatasaray – Randers |typ: over 0.5 goli w pierwszej połowie @1.53 BETFAN

Komentarze

komentarzy