Gdy klub nie może, Honda pomoże!

Milan od początku sezonu zmaga się z problemami. W tej chwili ma bliżej do strefy spadkowej niż do europejskich pucharów. W związku z tym, nietypową pomoc zaoferował klubowi były zawodnik.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Początek rozgrywek Serie A w wykonaniu Milanu jest bardzo słaby. Po sześciu kolejkach klub zajmuje 16. miejsce w lidze i ma zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową. Poza tym, Rossoneri zdobyli tylko cztery bramki, co jest najsłabszym wynikiem w lidze. Możliwe, żę już niedługo z wyników pod wodzą Marco Giampaolo zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Na Twitterze swoją pomoc zaoferował były zawodnik Milanu, Keisuke Honda. Zawodnik występował na San Siro przez trzy i pół roku. Od dwóch miesięcy po rozstaniu z Melbourne Victory, pomocnik pozostaje bez klubu. Dziś zaoferował swoją aspirację do powrotu do Milanu.

Tę propozycję trzeba brać z przymrużeniem oka. Szczególnie, że to nie pierwszy raz, gdy Honda oferuje swoje usługi klubowi. Trzy dni temu napisał na Twitterze, że może pomóc Manchesterowi United, nawet nic nie zarabiając. Pewnie na podobne warunki przystałby w Milanie. A może by tak zaoferował swoją pomoc Odrze Opole? Na pewno klub by nie pogardził takim wzmocnieniem!

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy