Gdzie trafi Loris Karius? Hertha to jedna kilku opcji

Loris Karius wróci do Bundesligi? Niemieckie media łączą go z Herthą, jednak zainteresowanych jest więcej.

Od dwóch sezonów bramkarz przebywa na wypożyczeniu w Turcji. W barwach Besiktasu rozegrał do tej pory 67 meczów, w których czternastokrotnie zachował czyste konto. Choć występuje regularnie, klub ze Stambułu na razie nie planuje pozyskać golkipera Liverpoolu na stałe. Szczególnie, że latem prawdopodobnie trafi tam Timo Wellenreuther z Willem II Tilburg.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Kilka dni temu na antenie “Sport1” dyrektor Herthy Michael Preetz zdradził, że priorytetem klubu w letnim oknie transferowym jest pozyskanie bramkarza. Wyznał, że jednym z kandydatów do wzmocnienia tej pozycji jest właśnie Loris Karius.

Hertha nie jest jednak jedynym klubem, który rozważa ofertę za 26-latka. Jak informuje, portugalski portal “O Jogo”, Niemiec może trafić do Sportingu. Z kolei belgijski “Voetbal24” łączy Kariusa z Anderlechtem.

Niewiele wskazuje na to, że Niemiec zostanie w Besiktasie albo wróci do Liverpoolu. To oznacza transfer, na który w tej chwili najbardziej zdecydowani są włodarze Herthy.

Komentarze

komentarzy