Genialna asysta Nicolo Barelli przy bramce Lautaro Martineza! [WIDEO]

W jednym z najciekawszy spotkań 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, Real Madryt rywalizuje na własnym obiekcie z Interem. Po pierwszej połowie w lepszej sytuacji są gospodarze, którzy prowadzą 2:1. Genialnym zagraniem w tym spotkaniu popisał się jednak Nicolo Barella. Włoch zanotował niesamowitą asystę!

Dla obu ekip wtorkowa rywalizacja jest niezwykle istotna. Real przed starciem z Interem miał na swoim koncie zaledwie jeden punkt. Z kolei piłkarze Antonio Conte zgromadzili tylko o jedno oczko więcej. Po 45 minutach bliżej wygranej są podopieczni Zinedine’a Zidane’a, którzy prowadzą 2:1.