Genialne niebieskie koszulki i nie tylko. Najciekawsze trykoty w Bundeslidze

Kibice Bundesligi na start nowego sezonu muszą czekać aż do 26.08, jednak już teraz mogą zobaczyć, jak prezentować się będą ich ulubieńcy podczas przyszłych rozgrywek. Wybraliśmy dla was kilka ciekawych propozycji. Oczywiście nie obyło się bez dziwacznych pomysłów projektantów.

Na pierwszy ogień idzie wyjazdowy trykot Bayernu Monachium. Niestandardowa koszulka (kilka odcieni szarości) i do tego pomarańczowe wstawki prezentują się interesująco. Jest to pewne przełamanie standardów jeżeli chodzi o stroje mistrzów Niemiec. Nam się taka odmiana podoba.

CneoJUYWIAAZOt4.jpg large

Kolejny trykot jaki wart jest odnotowania to bez wątpienia ten Schalke. Piękna niebieska koszulka, która z jaśniejszego odcienia w górnej części łagodnie przechodzi w ciemniejszą barwę. W pełnym słońcu całość dopełniona białymi akcentami oraz logo sponsora prezentuje się kapitalnie. Kolejna dobra robota firmy Adidas.

CnjaBIhW8AAKhxj.jpg large

Świeżością powiało w Leverkusen. Miejscowy Bayer podpisał kontrakt z firmą Jako, a ta stworzyła dwa komplety na nowy sezon. Czerwona koszulka wyjazdowa z poprzecznym czarnym pasem może kojarzyć się z obecnymi strojami Legii, natomiast czarny trykot domowy posiadający czerwone wstawki jest, powiedzmy sobie, średni. Podsumowując – jako tako.

Cn9i0OlWgAAkdEl.jpg large

Po marnym sezonie ligowym nowe komplety zaprezentował Wolfsburg. Trzy rodzaje to znana kibicom Wilków kolorystyka, z charakterystyczną jasnozieloną koszulką stroju wyjazdowego. Ciekawą opcją są trzecie stroje (granatowe) z białymi pionowymi paskami, nawiązującymi do białej koszulki domowej. Prostota przede wszystkim.

Cmhy5I0W8AElJ4j.jpg large

Nieco większą inwencją wykazano się w Berlinie, gdzie Hertha pokazała dwa rodzaje koszulek. Nad białymi rozwodzić się nie będziemy, ale strój domowy jest naprawdę niezły. Dwa szerokie niebieskie pasy oraz ciemniejsze wykończenie rękawków wygląda ciekawie. Na plus warto dodać, że logo nowego sponsora klubu zostało dobrze wkomponowane. Koszulka domowa nawet z tyłu może się podobać, nawiązując do pasów z przedniej części.

CnlNWqpWEAAXzbP.jpg large

Lekką ekstrawagancją powiało w Bremie, gdzie Werder zaprezentował dwa komplety na nowy sezon. O ile pierwszy nie zaskakuje (zielona koszulka z białymi poprzecznymi pasami) o tyle fioletowe koszulki ze spodenkami oraz pomarańczowe getry jako strój wyjazdowy zaskoczył niejednego fana Bundesligi. Kto wie, może Werder chciał nawiązać do fioletowych trykotów Realu Madryt?

CnguKiVWIAAcf1r.jpg large

Firma Lotto również dostarczyła nowy sprzęt swojemu klientowi, jakim jest Hoffenheim. I bardzo dobrze wykonała swoją robotę bowiem kolejny raz w tym zestawieniu chwalimy niebieską koszulkę z ciemniejszymi poprzecznymi paskami oraz utrzymanym w tym samym tonie wykończeniu rękawków. Niestandardowy kołnierzyk oraz spodenki wraz z getrami w grafitowym kolorze prezentują się znakomicie. Zwieńczeniem dzieła było świetne wkomponowanie logo sponsora. 3 razy tak.

CnoyJ5vWAAAgJei.jpg large

Klasyka wciąż jest w modzie, dlatego doceniamy koszulki FC Koln. 3 komplety – białe z delikatnymi pasami (domowe), czerwone oraz najciemniejsze (na zdjęciu poniżej) wyglądają bardzo w porządku i właściwie nie ma się do czego przyczepić.

Cn4Ee2PWYAAQ-Cl.jpg large

Bez udziwnień postanowiono stworzyć także trykot domowy Eintrachtu Frankfurt. I wyszło to całkiem zgrabnie. Biała koszulka w czarne pionowe paski, białe spodenki oraz czerwone getry prezentują się schludnie. Zastrzeżeń nie mamy również do ciemnozielonej bluzy bramkarza.

nnn

Na koniec zostawiliśmy coś specjalnego. HSV, który w ostatnich latach był blisko pierwszego w historii klubu spadku z Bundesligi, postanowił zaszaleć ze strojami wyjazdowymi. Efekt oceńcie sami. Niestety nie wiemy jak koszulka wygląda na zawodnikach – podobno żaden nie kwapił się do założenia nowego stroju.

CmN4mWKWEAAe_NZ.jpg large

Komentarze

komentarzy