Gent – Raków Częstochowa 🇧🇪 🇵🇱 Typy, kursy (26.08.2021)

Piłkarze Rakowa stoją przed historyczną szansą na awans do Ligi Konferencji. Korzystny wynik pierwszego spotkania stawia w nieco lepszej sytuacji ekipę z Częstochowy. Niestety jednak nie można zapominać o atucie własnego boiska, który stoi po stronie piłkarzy Gent. Która z ekip będzie cieszyć się dzisiaj z awansu?

Gent – Raków Częstochowa zapowiedź (czwartek, 20:00)

To piłkarze Gent dominowali podczas pierwszego meczu rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Bielsku- Białej. Piłka nożna to jednak przewrotny sport, Belgowie nie potrafili przekuć statystycznej dominacji na gola. Ekipa z Częstochowy wykorzystała natomiast swoją szansę i dzięki bramce zdobytej w drugiej połowie jest o krok bliżej do awansu. Fakt rozgrywania rewanżu u siebie na pewno nieco pomaga piłkarzom Gent, jednak de facto to na nich ciąży dzisiaj zdecydowanie większa presja.

Zarejestruj się w Noblebet i odbierz bonus od trzech pierwszych depozytów do 2500 zł

Sen Rakowa trwa w najlepsze. Po dramatycznym, ale i też momentami szczęśliwym spotkaniu, zespół wypracował sobie skromną zaliczkę, która nieco przybliżyła go do awansu do Ligi Konferencji. Nie ma co się oszukiwać, wygranie tego dwumeczu będzie szalenie trudne, jednak piłkarze z Częstochowy pokazali już w tych eliminacjach, że są ekipą której nie można skreślać.

Gent – Raków Częstochowa kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera Noblebet prezentują się następująco:

  • wygrana Gent: 1.40
  • remis: 5.05
  • zwycięstwo Rakowa: 11.5

Gent – Raków Częstochowa fakty meczowe

  • Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną Rakowa wynikiem 1:0.
  • W każdym z dotychczasowych spotkań Rakowa w eliminacjach padały maksimum dwa gole.
  • Raków nie przegrał ani jednego meczu w eliminacjach do LK.

Gent – Raków Częstochowa nasze typy

Wynik pierwszego spotkania stawia mimo wszystko w lepszej sytuacji ekipę z Częstochowy. Polska drużyna na przestrzeni całych eliminacji prezentowała solidną i równą grę. Same spotkania Rakowa nie były raczej widowiskami, które obfitowałyby w bramki i ofensywne popisy. Biorąc pod uwagę powyższe, stawiamy dzisiaj na awans gości oraz under 2.5 gole.

Gent – Raków |typ: awans – Raków @2.25 Noblebet

Gent – Raków |typ: under 2.5 gole @1.98 Noblebet

Komentarze

komentarzy