Gerrard opuszcza Liverpool po zakończeniu sezonu

 

Legenda Liverpoolu, Steven Gerrard, który rozegrał dotychczas 695 spotkań strzelając 180 bramek potwierdził, że wraz z zakończeniem sezonu opuszcza Anfield.

To najtrudniejsza decyzja w mojej karierze, razem z rodziną dręczyło nas to, żeby ją podjąć w odpowiednim czasie. Nie zagram w drużynie naszych rywali, ponieważ nie chcę grać przeciwko Liverpoolowi. Moja decyzja została podjęta z chęci doświadczenia czegoś innego w swojej karierze i życiu. Chcę się również upewnić, że po zakończeniu kariery nie będę niczego żałował. Od tej chwili do zakończenia sezonu będę grał z pełnym poświęceniem, z jakim grałem przez całą swoją karierę. Zrobię wszystko, żeby Liverpool wygrywał – Steven Gerrard.

Kilka słów od właścicieliTo dla nas smutna chwila, że wielki piłkarz i wspaniała osoba opuszcza klub po zakończeniu sezonu. To również czas, w którym możemy odczuwać radość, że mogliśmy oglądać i pracować nie tylko z wspaniałym piłkarzem, ale wielką osobowością – John W. Henry i Tom Werner.

Brendan RodgersW zasadzie nie ma słów, żeby podsumować jego dokonania i to, kim jest dla Liverpoolu. W obecnych czasach nadużywa się słowa „legenda”. To słowo nie oddaje jego zasług dla klubu.

Rickie LambertOn jest dla mnie numerem jeden i zawsze będzie. Swoją grą dał kibicom coś nieprawdopodobnego, czego ani oni, ani ja nie zapomnimy. To Pan Liverpool.

Mario BalotelliPostawiłbym go na równi z Pirlo. Ta sama wizja, technika i siła. On potrafi wszystko, jest niesamowity. Będzie bardzo trudne znaleźć gracza, który go zastąpi.

Daniel SturridgeSteve zawsze będzie legendą zarówno dla Liverpoolu, jak i dla Anglii. Przejdzie do historii jako jeden z najlepszych pomocników.

Jeden z najbardziej dramatycznych meczów w historii Champions League i bramka Gerrarda, która dała nadzieję …

Komentarze

komentarzy